Zostańmy w kontakcie
Lofty Kościuszko
ul. Metalowców 13/108
Chorzów 41-500
kontakt@kaizenads.pl
+48 881228124

Krystian Kruk (鴉) dołącza do Ścieżki #ROZWIŃ BIZNES

Rozwijamy przedsiębiorczość młodych

Krystian Kruk (鴉) – Founder & CEO Kaizen Ads (カイゼンアッズ) dołącza do ścieżki #Rozwiń Biznes organizowanej przez Fundację Think! portal Rozwijamy.edu.pl

Ścieżka #Rozwiń Biznes adresowana jest dla przedsiębiorców w wieku od 18 do 35 lat. Celem programu jest oczywiście rozwój… nie tylko ten firmowy, ale przede wszystkim osobisty.

Wychodzę z założenia, że przykład idzie z góry. Dlatego też jak na “dobrego CEO” przystało działam zgodnie z filozofią Kaizen – stawiam na ciągły rozwój i… chętnie wezmę udział w niemalże półrocznym cyklu rozwojowym.

Możliwości jakie daje program jest wiele np. spotkania z praktykami biznesu – to dla mnie szansa na wysłuchanie innych przedsiębiorców, którzy chcą dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem. Zawsze lubiłem mówić, ale uważam też, że jeśli chcesz się rozwijać musisz umieć słuchać…  bo właśnie bardzo często na podstawie tego co usłyszysz, dowiadujesz się czegoś nowego, wyrabiasz sobie swoje własne zdanie lub utwierdzasz się w przekonaniu, że zostajesz przy swoim.

To również szkolenia i spotkania networkingowe z wykładami, ale też mentoring – Reiss Motivation Profile (narzędzie służące do lepszego poznania siebie, swojej wewnętrznej motywacji i wewnętrznych potrzeb) oraz wykonanie indywidualnego profilu FRIS – analizy styl myślenia i działania

Oprócz ścieżki #Rozwiń Biznes były również dostępne: #Rozwiń Pomysł oraz #Rozwiń siebie.

Zwieńczeniem wszystkich ścieżek będzie konferencja w Warszawie – Business Market 2023

W Kaizen Ads (カイゼンアッズ) stawiamy na ciągły rozwój w małych krokach. Łączymy biznes i naukę.

Jesteś zainteresowany współpracą?

Napisz: kontakt@kaizenads.pl

Zadzwoń: +48 881 228 124

rozwijamy przedsiębiorczość młodych
Author avatar
Krystian Kruk (鴉)
Founder & CEO

Komentarz specjalisty

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *