Zostańmy w kontakcie
Lofty Kościuszko
ul. Metalowców 13/108
Chorzów 41-500
kontakt@kaizenads.pl
+48 881228124

Stawiamy na ciągły rozwój
w małych krokach

Łączymy biznes z nauką.
Uwielbiamy zdobywać wiedzę

(科学)

Zobacz nasze certyfikaty

Kaizen Ads (カイゼンアッズ)

Kreatywna agencja Digital Marketingu – Kaizen Ads (カイゼンアッズ).

Czerpiemy z japońskich filozofii oraz strategii budowania biznesu.

Łączymy tradycję i nowoczesność, poprzez wykorzystanie sprawdzonych rozwiązań i działań w oparciu o AI (Sztuczną inteligencję) i Machine Learning (nauczanie maszynowe).

Pomożemy Ci w kompleksowym uwidocznieniu Twojej firmy w Internecie. Niezależnie od tego, na którym etapie jesteś, zajmiemy się kompleksową strategią, określimy cel i przystąpimy do następnych kroków.

Kai – zmiana, Zen – dobrze

Wierzymy w ciągły rozwój, który odzwierciedla nasze podejście do życia oraz skuteczne i zaplanowane działania.  Mamy pasję, wiedzę i doświadczenie w tym aby doprowadzić Twoją firmę do sukcesu.

Wyznajemy zasadę, że każda osoba będąca członkiem naszego zespołu – (家族) ma ogromny wpływ na udoskonalenie każdej sfery naszych usług, jak i wszystkich obszarów naszej firmy.

NASZA KRONIKA (歴史)

22.02.2022

Oficjalny "start" naszej Agencji, choć jej podwaliny były budowane przez wiele lat. Poznaj naszą historię w tym wyjątkowym dniu pod kątem numerologicznym - cyfra 2 odpowiada symbolowi Jin Jang, jest to też niezwykła data-palindron i japoński dzień Kota (猫).

Przeczytaj więcej
03.03.2022

Zostaliśmy Certyfikowaną Agencją Allegro - Certyfikowany Partner Allegro Ads

Przeczytaj więcej

Działamy zgodnie z duchem

Kaizen, Ikigai,
Ichigo Ichie i Kintsugi.

Kaizen (カイゼン)
Japońska filozofia biznesowa polegająca na ciągłym doskonaleniu siebie, przedsiębiorstwa i pracowników poprzez metodę małych kroków.

Ikigai (生き甲斐)
Satysfakcja z życia codziennego, wynikająca z tego w jaki sposób podchodzimy do codziennych czynności. Nauka o tym jak żyć długo i szczęśliwie, ale też odnalezienie równowagi, spełnienia i radości zarówno w życiu, jak i w pracy.


Ichigo Ichie (一期一会)
“Jeden raz – jedno spotkanie”, “Ten jeden raz, ta jedna okazja”. Celebracja momentu i każdej chwili w naszym życiu, traktując je jako jedyne i niepowtarzalne.

Kintsugi (金継ぎ)
Piękno tkwi w niedoskonałości, a sztuką jest naprawa tego co w teorii “popsute” i “gorsze”. Uleczone rany należy nosić z dumą jako świadectwo ciężkiej pracy.