Zostańmy w kontakcie
Lofty Kościuszko
ul. Metalowców 13/108
Chorzów 41-500
kontakt@kaizenads.pl
+48 881228124

22.02.2022r. – Czas na (家族) Czas na… Kaizen Ads (カイゼンアッズ)

Każda opowieść ma swój początek. 

Gdy piszę te słowa, jestem myślami w roku 2006 – stworzyłem wtedy portal Anime-Games-World – stronę internetową, od której tak naprawdę wszystko się zaczęło. Pamiętam jak dziś swoją pierwszą relację z dwóch koncertów japońskich zespołów, nad którymi mieliśmy swój pierwszy patronat medialny w ramach konwentu Asucon XII w 2007 roku. To również tam, poznałem swoją przyszłą Żonę Anię, z którą niedawno, świętowaliśmy 13 lat związku <3

Nigdy bym nie pomyślał, że coś, co było tworzone hobbystycznie, okaże się później jednym z największych portali w tematyce popkultury japońskiej… a jeszcze parę ładnych lat później doprowadzi mnie do stworzenia firmy z aspiracjami, chęcią do działania i przede wszystkim pasją i wiarą w to co robi.

 

Poniżej wygląd A-G-W z roku 2009

Kaizen Ads – (カイゼンアッズ)

Kai – zmiana, Zen – dobrze

Marketingiem internetowym zajmuję się już ponad 16 lat… od zawsze też jestem fanem Japonii. Początkowa miłość do anime i mangi (patrz Polonia 1 i RTL7- gdy miałem ok 5 lat), doprowadziła do fascynacji tym krajem nie tylko pod kątem popkultury i kultury, ale również filozofii i podejścia do biznesu.

Jako dziecko prenumerowałem magazyn Kawaii. Do jednego ze specjalnych wydań dołączona była płyta CD z japońską muzyką…. tak poznałem mój ulubiony po dziś dzień zespół – Dir En Grey. “To wszystko” oraz zamiłowanie do nowych technologii spowodowało, że zacząłem tworzyć strony internetowe i tak powstało wspomniane wyżej A-G-W i… mój zespół ShiroRooM, który mocno czerpał z japońskiego Visual Kei.

W zespole jako wokalista miałem pseudonim – (Kruk).

Dziś również… tworzę zespół i ponownie używam zapisu – 鴉 przy swoim nazwisku.

Jestem szczęśliwy.

Nie jesteśmy zwykłą agencją marketingową –
Jesteśmy Team KAZOKU (家族)  Kaizen Ads (カイゼンアッズ)

Wyróżnia nas spójne podejście do biznesu i jasno określone cele.

Stale się rozwijamy, jednak zawsze robimy to w małych krokach. Po latach doświadczeń, wiemy, że tylko one w pełni potrafią wykorzystać potencjał każdej sfery wykonywanych usług, niezależnie od tego, co się robi.

Działamy zgodnie z duchem: Kaizen, Ikigai, Ichigo Ichie i Kintsugi.

Zapoznajcie się dobrze z tymi terminami – zapoznajcie się dobrze z naszą nazwą

 

 

 

 

 

Damy z siebie wszystko!

頑張ります

 

~Krystian Kruk

Author avatar
Krystian Kruk (鴉)
Founder & CEO

Komentarz specjalisty

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *