Zostańmy w kontakcie
Lofty Kościuszko
ul. Metalowców 13/108
Chorzów 41-500
kontakt@kaizenads.pl
+48 881228124

Jesteśmy oficjalnym Resellerem Nethansa – Amazon

Reseller Amazon - Nethansa

Zostaliśmy zaproszeni przez firmę Nethansa do uczestnictwa w ich Programie Resellerskim. Jest to dla nas przeogromne wyróżnienie – jesteśmy jedną z pięciu firm w Polsce, która uczestniczyła w pogłębionych szkoleniach Amazon i została oficjalnym Resellerem Nethansa.

Naszą firmę reprezentował Karol Wilczek (Account Manager Marketplace & PPC). Karol zdobył certyfikat i tym samym potwierdził swoją dużą wiedzę w temacie sprzedaży na platformie Amazon.

Jeśli myślicie o wejściu na Amazon lub Kaufland.de a może prowadzicie działania na tych marketplace’ach, koniecznie skontaktujcie się z Karolem (karol@kaizenads.pl)

nethansa reseller amazon

Dwudniowe wydarzenie odbyło się w Gdańsku. W pierwszym dniu miały miejsca szkolenia – 4 bloki tematyczne i uroczyste wręczenie certyfikatów. Drugiego dnia odbył się event Nethansa Summit, gdzie oprócz branży e-commerce mogliśmy spotkać przedstawicieli Amazon.

Karol o wydarzeniu:

“Jestem bardzo szczęśliwy i wdzięczny że mogłem uczestniczyć w dwudniowym szkoleniu organizowanym przez Nethansa i tym samym zostać certyfikowanym Partnerem oraz przyczynić się do tego, że nasza firma została Oficjalnym Resellerem.

Ogromna dawka wiedzy i wspaniali prowadzący, którzy uświadomili mi jakie możliwości daje nam marketplace jakim jest Amazon. Bardzo chciałbym podziękować Pawłowi który zorganizował dla nas szkolenie oraz pozostałym prowadzącym, którzy prowadzili konferencję”.

Nethansa

Nethansa

Kaizen Ads Amazon

Karol Wilczek Amazon

Jesteś zainteresowany współpracą w temacie Amazon?

Napisz: karol@kaizenads.pl

Zadzwoń: +48 881 797 124

Author avatar
Krystian Kruk (鴉)
Founder & CEO

Komentarz specjalisty

1 komentarz

  1. […] Wilczek (Account Manager Marketplace & PPC) nie próżnuje i swoją wiedzę zdobytą na dwudniowym pogłębionym szkoleniu Nethansa – Amazon – wykorzystał do dalszego […]

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *