Zostańmy w kontakcie
Lofty Kościuszko
ul. Metalowców 13/108
Chorzów 41-500
kontakt@kaizenads.pl
+48 881228124

Marcel Szydło dołącza do naszego Teamu (家族)!

Z wielką radością informuję, że Marcel Szydło  dołącza do Teamu Kazoku (家族) Kaizen Ads (カイゼンアッズ) i został naszym Junior PPC Specialist.

Marcel dołącza do naszego Teamu (家族) dzięki współpracy na linii Kaizen Ads (カイゼンアッズ) x Kariera Jutra.

 

Więcej informacji na temat Marcela:

Hej! Mam na imię Marcel. Od prawie dwóch lat moje zainteresowanie leży w Digital Marketingu, a w ostatnim czasie – w narzędziach AI. Dążę do tego żeby tematy związane z reklamą online, nie skrywały przede mną żadnych tajemnic.

W wolnej chwili spełniam się jako kibic swoich ulubionych drużyn piłkarskich 😉

Kariera Jutra pomogła mi bardziej zgłębić tajniki Google Ads i Google Analytics, ale przede wszystkim uświadomić to, że Internet jest i będzie liderem rynku reklamy.

Wiedza uzyskana pomogła mi w zrozumieniu wielu nowych rzeczy m.in jak zbieranie danych jest ważne dla biznesu, ale też jak odnaleźć się na rynku pracy i jakie najlepsze praktyki stosować by znaleźć wymarzoną pracę 😀

Punktem, który zadecydował, że zgłosiłem się do odbycia stażu w Kaizen Ads (カイゼンアッズ) było poznanie dotychczas obcej mi – japońskiej filozofii. Cała otoczka inspirująca się z japońskiej strategii budowaniu biznesu okazała się dla mnie bardzo intrygująca. Również szereg specjalistów w Kaizen Ads (カイゼンアッズ), od których codziennie jestem w stanie nauczyć się czegoś nowego był dla mnie najważniejszym motywatorem.

O Karierze Jutra dowiedziałem się całkowicie przypadkowo. Scrollując internet natrafiłem na post na Facebooku zachęcający do zapisu na kurs. Decyzja była szybka – zapisuję się i zobaczymy co wyjdzie. Okazało się, że była to jedna z najlepszych decyzji w tym roku i mam teraz okazję na zmianę nie tylko siebie, ale też i swojej sytuacji zawodowej.

Marcel, super że jesteś w naszym Teamie (家族)!

Chcesz być na bieżąco z Newsami?

Śledź dział – Wiedza Kaizen Ads

Jesteś zainteresowany współpracą?

Napisz: kontakt@kaizenads.pl

Zadzwoń: +48 881 228 124

Author avatar
Krystian Kruk (鴉)
Founder & CEO

Komentarz specjalisty

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *