Zostańmy w kontakcie
Lofty Kościuszko
ul. Metalowców 13/108
Chorzów 41-500
kontakt@kaizenads.pl
+48 881228124

Krystian Kruk (鴉) gościem podcastu “Przyspiesz Biznes”

W zeszłym tygodniu na zaproszenie Kamila Nowaka byłem gościem podcastu “Przyspiesz Biznes”. Rozmawialiśmy o japońskich filozofiach, rynku pracy w Japonii, gospodarce i popkulturze.

Podcast „Przyspiesz biznes” to cotygodniowa audycja pełna praktycznej wiedzy i wskazówek, które pomagają rozwiązywać codzienne problemy polskich przedsiębiorców. Kamil Nowak pyta ekspertów o to, co ważne w procesie rozwoju firmy i prowadzenia jej finansów. Faktury, rekrutacja, pozyskiwanie klientów, podatki – to tylko niektóre z zagadnień poruszanych podczas rozmów z naszymi gośćmi. Partnerem audycji jest Apfino – platforma, która łączy wiele usług finansowych w jednym miejscu i oferuje wygodnie połączenie z systemami Comarch ERP.

Opis odcinka: 

Japonia inspiruje pod kątem kultury i historii. Inspirować może też biznesowo, patrząc jak wiele japońskich firm i korporacji podbiło świat. Na czym polega sukces japońskich firm? Jak stosować japońskie strategie w polskim biznesie? Mówimy o tym, ale nie tylko, bo Japonia fascynuje pod każdym względem. Sprawdzamy jak wygląda japoński rynek pracy, ile kosztuje życie w Tokio i czy chociaż część mitów dotyczących Japonii jest prawdą?

Gościem odcinka jest Krystian Kruk – przedsiębiorca, założyciel i CEO agencji Kaizen Ads. Pasjonat Dalekiego Wschodu, a zwłaszcza Japonii, który w swoim działaniu wciela w życie strategie wypracowane przez Japończyków.

 

Kamil jeszcze raz dziękuję za zaproszenie, a Was wszystkich serdecznie zapraszam do posłuchania naszej rozmowy.

Spotify:

YouTube:

Chcesz być na bieżąco z Newsami?

Śledź dział – Wiedza Kaizen Ads

25-o-sile-umyslu-i-ciala-przedsiebiorcy-przyspiesz-biznes-podcast-b-iext135975762

Chcesz więcej takich newsów? Zapisz się do naszego Newslettera:

Jeśli chciałbyś zaprosić nas na rozmowę do Twojego podcastu wyślij wiadomość.

    Autor

    Author avatar
    Krystian Kruk (鴉)
    Founder & CEO