Zostańmy w kontakcie
Lofty Kościuszko
ul. Metalowców 13/108
Chorzów 41-500
kontakt@kaizenads.pl
+48 881228124

Justyna Chachulska-Serweta dołącza do naszego Teamu (家族)!

Jest mi niezmiernie miło poinformować, że do grona Team Kazoku (家族) Kaizen Ads (カイゼンアッズ) w styczniu br. dołączyła Justyna Chachulska-Serweta, która została naszą Science Writer Specialist.

Kilka słów od Justyny:

Z wykształcenia jestem biologiem. Pasjonuje mnie przyroda, a w szczególności ornitologia. Naukowo zajmowałam się badaniem zachowań gniazdowych dzikich ptaków — wyszukiwanie gniazd cierniówek w roślinnej gęstwinie wciągnęło mnie bez reszty na kilka dobrych lat.

Pisanie od zawsze sprawiało mi przyjemność. Obecnie stale zgłębiam tajniki content writingu i tworzę merytoryczne treści. Łączę swoje umiejętności związane ze sprzedażą, myśleniem kreatywnym oraz wyszukiwaniem i analizą informacji, by na co dzień wykorzystywać je w pracy copywritera.

Kocham psy, wolę horrory niż komedie, nie mogę żyć bez kawy. Interesuję się fotografią i roślinami domowymi. W wolnym czasie najczęściej czytam albo gram w Wiedźmina.

Uważam, że rozwój stanowi niezbędne dopełnienie szczęścia.

Co wniosłam do Kaizen Ads (カイゼンアッズ)? Mam nadzieję, że wartościowe teksty, specjalistyczna wiedza z zakresu przyrody, ciekawe pomysły i wsparcie zespołu.

 

Justyna, super że jesteś w naszym Teamie (家族)!

Chcesz być na bieżąco z Newsami?

Śledź dział – Wiedza Kaizen Ads

Jesteś zainteresowany współpracą?

Napisz: kontakt@kaizenads.pl

Zadzwoń: +48 881 228 124

Author avatar
Krystian Kruk (鴉)
Founder & CEO

Komentarz specjalisty

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *