Zostańmy w kontakcie
Lofty Kościuszko
ul. Metalowców 13/108
Chorzów 41-500
kontakt@kaizenads.pl
+48 881228124

Jeremiasz Krok dołącza do naszego Teamu (家族)!

Jest mi niezmiernie miło poinformować, że do grona Team Kazoku (家族) Kaizen Ads (カイゼンアッズ) dołączył Jeremiasz Krok, który został naszym AI Specialist.

Kilka słów od Jeremiasza:

Z wykształcenia jestem muzykiem, który zamienił czarno-białą klawiaturę i pałki perkusyjne… na pióro. Od ponad 6 lat przekonuję, że słowa potrafią mieć moc supernowej.

W Kaizen Ads (カイゼンアッズ) jestem odpowiedzialny za treści o tematyce sztucznej inteligencji oraz szeroko pojętej technologii. Ponadto będę zajmował się wykorzystaniem sztucznej inteligencji w naszej agencji oraz będę współtworzył działania newsletterowe.

Moja przygoda z generatywną AI zaczęła się lata temu, od fascynacji anime pokroju „Ghost in the shell” i coraz głębszego wsiąkania w cyberpunkowe uniwersum. Zagadnienia, które dawniej widziałem w science fiction… dziś stają się naszą rzeczywistością. Dołączyłem do Kaizen Ads (カイゼンアッズ), ponieważ poczułem więź w fascynacji japońską filozofią. Chcę pokazać, że Sztuczna Inteligencja potrafi być niezwykle praktyczna – pod warunkiem, że wiesz jak jej używać.

 

Jeremiasz, super że jesteś w naszym Teamie (家族)!

Chcesz być na bieżąco z Newsami?

Śledź dział – Wiedza Kaizen Ads

Jesteś zainteresowany współpracą?

Napisz: kontakt@kaizenads.pl

Zadzwoń: +48 881 228 124

Author avatar
Krystian Kruk (鴉)
Founder & CEO

Komentarz specjalisty

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *