Zostańmy w kontakcie
Lofty Kościuszko
ul. Metalowców 13/108
Chorzów 41-500
kontakt@kaizenads.pl
+48 881228124

Daniel Bartosiewicz dołącza do naszego Teamu (家族)!

Z wielką radością informuję, że Daniel Bartosiewicz dołączył do Teamu Kazoku (家族) Kaizen Ads (カイゼンアッズ) i został naszym T-Shaped Marketerem ze specjalizacją w blogach i contencie.

Więcej informacji na temat Daniela

Zajmuję się marketingiem internetowym od 2019 roku. Jestem certyfikowanym ekspertem Surfer SEO. Prowadzę swój kanał na YouTube i podcast dla copywriterów, którzy chcą zarabiać więcej pieniędzy.

Co wniosę do zespołu? Doświadczenie, zwłaszcza te które zdobyłem na własnych projektach. Mam bardzo duże doświadczenie w ubezpieczeniach, a biorąc pod uwagę że najlepsi w branży “siedzą na etatach i mają zakaz konkurencji” jestem kimś, kto potrafi wypełnić powstałą lukę. Zależy mi również na wprowadzaniu tzw. fresh content – czyli nietypowych pomysłów, które na pewno znajdą zastosowanie w Kaizen Ads (カイゼンアッズ). Nieskromnie dodam, że potrafię tworzyć artykuły na podstawie samych słów kluczowych. Jestem też osobą mocno zaangażowaną w każdy projekt.

Podoba mi się filozofia Kaizen – zwłaszcza myślenie, że chcę być lepszy każdego dnia… nawet o 1%. Moim Ikigai jest “pisanie za pieniądze”. Szukałem też stabilnego miejsca do długofalowej współpracy. Z ciekawostek moja grupa krwi to ARh+… oddałem jej już 21 litrów.

 

Daniel, super że jesteś w naszym Teamie (家族)!

Chcesz być na bieżąco z Newsami?

Śledź dział – Wiedza Kaizen Ads

Jesteś zainteresowany współpracą?

Napisz: kontakt@kaizenads.pl

Zadzwoń: +48 881 228 124

Autor

Author avatar
Krystian Kruk (鴉)
Founder & CEO