Zostańmy w kontakcie
Lofty Kościuszko
ul. Metalowców 13/108
Chorzów 41-500
kontakt@kaizenads.pl
+48 881228124

CEO Kaizen Ads – Krystian Kruk został Mentorem platformy Pick – Usługi zarządania karierą

Jest mi niezmiernie miło poinformować, że zostałem Ekspertem platformy Pick, która powstała z myślą o wsparciu i rozwoju kariery przy pomocy najlepszych doradców w swojej branży.

Wierzę, że pasja i ciągły rozwój metodą małych kroków dają najlepsze rezultaty w pracy i karierze. Wiem, że najtrudniej jest zrobić pierwszy krok… dlatego mogę Ci pomóc na każdym etapie Twojej kariery, nawet jeśli chodzi o Twoje CV, stronę w mediach społecznościowych czy karierę zawodową.

Celem Pick jest pomoc w znalezieniu lub zmianie miejsca pracy. Wszystko poprzez określenie obszaru zainteresowań, umiejętności i potrzeb. Pick w oparciu o Twoje potrzeby dobierze odpowiedniego Mentora, z którym umówisz się na indywidualną sesję Online. Pomożemy Ci również rozwijać się jako specjalista, ale również zapobiec wypaleniu zawodowemu, czy również udoskonalić Twoje portfolio.

Ponadto Pick zapewnia bezpłatne konsultacje zawodowe dla osób, które ucierpiały podczas wojny w Ukrainie i tworzy bank CV dla specjalistów z dziedziny cyfrowych

W czym mogę Ci pomóc?

  • Sesje Coachingu kariery
  • Przegląd CV
  • Tworzenie lub edytowanie profilu LinkedIn
  • Konsultacje w zakresie marketingu internetowego

Zapisz się na sesję ekspercką online

Author avatar
Krystian Kruk (鴉)
Founder & CEO

Komentarz specjalisty

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *