Zostańmy w kontakcie
Lofty Kościuszko
ul. Metalowców 13/108
Chorzów 41-500
kontakt@kaizenads.pl
+48 881228124

Awanse i rozwój w Kaizen Ads (カイゼンアッズ)

Rozwój w agencji marketingowej

Jeśli śledzicie nasze media społecznościowe (lub często zaglądacie na naszą stronę) mogliście zauważyć, że nieustannie Team Kazoku (家族) się powiększa. Co za tym idzie zakres naszych usług jest coraz większy.

Oprócz wprowadzania nowości, pamiętamy o poszerzaniu wiedzy w tym, czym zajmujemy się od samego początku. W myśl idei Kaizen, każdy z nas stawia na ciągły rozwój i to jest jedna z najważniejszych składowych w kreatywnej agencji. Ostatnio Ania (nasza Office Manager & Succession – a prywatnie moje Żona), podsunęła mi ciekawy cytat:

“Jeśli znajdujesz się w pokoju, w którym jesteś najmądrzejszy… musisz zmienić pokój”.

Dlatego też niezmiernie jest mi miło, że mogę obserwować rozwój każdego z naszych pracowników. Co więcej, wiem że nie dość, że nie muszę zmieniać pokoju, to naprawdę każda z osób jest coraz lepsza w tym, czym zajmuje się na co dzień. Doceniam każdy Wasz certyfikat, każdą konferencję, ale też skrupulatną codzienną pracę.

Mam to szczęście, że są ze mną ludzie, dla których zdobywanie wiedzy i ciągły rozwój osobisty jest niezwykle ważny.

Dziękuję 🙂

どうもありがとうございます。

 

Awanse otrzymali:

 • Justyna Adamus – Senior Social Media Specialist

  Rozwój Justyny jest dla mnie niesamowity, bo idealnie łączy filozofię Kaizen (カイゼン) z Kaikaku (改革) – czyli stały rozwój w małych krokach, ale wtedy gdy trzeba radykalne zmiany. Justyna odpowiada za budowanie strategii i contentu w mediach społecznościowych nie tylko dla naszej agencji, ale również dla naszych Klientów. Ponadto w ostatnim czasie zdobyła imienne certyfikaty Edrone oraz tworzy i planuje różnego rodzaju wysyłki newsletterowe. Ciągle rozwija się w tematach automatyzacji marketingowej w oparciu o działania mailingowe i machine learning. Bierze również udział w nagrywaniu naszego videopodcastu Tadaima (ただいま)

 

 • Judyta Matysiak – Head of Social Media Ads

  Judyta słynie z bardzo dobrego planowania. Wykorzystuje to zarówno w tworzeniu procesów, ale też w projektowaniu kampanii z odpowiednim wykorzystaniem ruchu ciepłego i zimnego. Judyta potrafi działać również na małych budżetach, co jest naprawdę bardzo niezwykłą umiejętnością w branży mediów społecznościowych. Ponadto Judyta chętnie poznaje nowe środowiska reklamowe takie jak TikTok, Pinterest, LinkedIn. Bierze również udział w nagrywaniu naszego videopodcastu Tadaima (ただいま)

 

 • Magdalena Taut – Senior Account Manager

  Magdalena potrafi stworzyć bardzo dobrą relację z każdym Klientem, niezależnie od tego na jakim etapie wiedzy jest osoba po drugiej stronie. Dla mnie jest to niezwykła umiejętność, bowiem w dobie wielu ekspertów ds. marketingu internetowego umiejętność dobrej komunikacji jest bardzo pożądana. Komunikat wysłany ma zostać nie tylko odebrany, ale również zrozumiany. I taką właśnie super-moc posiada Magda 🙂 Podobnie jak Judyta i Justyna, Magdalena również jest współtwórczynią programu Tadaima (ただいま)

 

 • Piotr Hanus – Data Analyst & PPC Specialist

  Piotr jest zadaniowcem, który potrafi znaleźć rozwiązanie tam, gdzie inni nie chcą zaglądać. Z miłością zabiera się za wszystkie dane, analizy, tabelki – czyli rzeczy, których z reguły pracownicy nie chcą robić. Ponadto Piotr podjął kierunek rozwoju w kampaniach PPC i oprócz środowisk Google i Allegro (certyfikowany partner obu platform), które znał bardzo dobrze, zaczął również tworzyć skuteczne kampanie w Bing Ads . Piotrek również odpowiada za wszelakie rzeczy techniczne i instalacyjne związane z konfiguracją GA4, serwerów, tworzenia pokoi pod rozmowy, podcasty, ale również robienie wszelakich analiz dla naszych potencjalnych klientów i obecnych partnerów. Piotr, choć niechętnie (:D) również weźmie udział w nagrywaniu naszego nowego programu Tadaima (ただいま).

 

 • Karol Wilczek – Account Manager Marketplace & PPC

  Karol nie tylko potrafi złapać bardzo dobry kontakt z kontrahentami, ale chętnie rozwija się w tematach “poza Googlowskich”. Jest certyfikowanym Partnerem Allegro, ale również postawił na rozwój w innych market place’ach. Efekty jego działań już są widoczne. Karol przyczynił się do tego, że nasza firma została certyfikowanym resellerem Nethansa – i tym samym jeszcze bardziej zbliżył nas do samodzielnego prowadzenia kampanii na Amazon. Karol ma mnóstwo fanów na TikToku. Również będziecie mogli go zobaczyć w naszym programie Tadaima (ただいま) na wszelakich platformach do słuchania i YouTube.

 

 • Wojciech Wiśniewski – Account Manager Marketplace & PPC

  Wojtek tak jak nikt inny, potrafi nawiązać kontakt z właścicielami/osobami odpowiedzialnymi za marketing branż technicznych, mocno “specyficznych” i mówiąc wprost “trudnych” do promowania w Internecie. Wojtek postawił na rozwój w kierunku Allegro (środowisko Google Ads już znał bardzo dobrze). Wojtek jest też współtwórcą programu Tadaima (ただいま)

 

Ponadto chciałbym również zwrócić uwagę na rozwój Klaudii Białas – która otworzyła nasz nowy videopodcast “W małych krokach”. Już wkrótce będziecie mogli również zobaczyć Klaudię w programie “Kawaii – Kaizen Ads” (可愛い カイゼンアッズ), w którym Klaudia będzie rozmawiać z Influencerkami i Influencerami.

 

Serdeczne gratualacje dla Was wszystkich 🙂 Trzymam kciuki, ba… jestem pewien Waszego dalszego rozwoju.

Chcesz być na bieżąco z Newsami?

Śledź dział – Wiedza Kaizen Ads

Jesteś zainteresowany współpracą?

Napisz: kontakt@kaizenads.pl

Zadzwoń: +48 881 228 124

Author avatar
Krystian Kruk (鴉)
Founder & CEO

Komentarz specjalisty

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *