Zostańmy w kontakcie
Lofty Kościuszko
ul. Metalowców 13/108
Chorzów 41-500
kontakt@kaizenads.pl
+48 881228124

Anna Sławińska dołącza do naszego Teamu (家族)!

Anna Sławińska

Jest mi niezmiernie miło poinformować, że do grona Team Kazoku (家族) Kaizen Ads (カイゼンアッズ) w styczniu br. dołączyła Anna Sławińska, która została naszą Content Creator.

 

Więcej informacji o Ani:

Z wykształcenia jestem dziennikarką, po studiach rozpoczęłam pracę w Radiu Freee w Lublinie, tam spędziłam dwa lata i wyjechałam do Paryża do pracy. Tam rozpoczęła się moja przygoda z pisaniem. Zostałam zatrudniona u rosyjskich milionerów jako gosposia. Tam powstał mój blog Pierdoły zza Stodoły i tam narodził się pomysł na książkę. “Emigrantkę z torebką Louisa Vuittona” wydałam z wydawnictwem NovaeRes. Książka cieszy się powodzeniem, mam nadzieję, że jeszcze większym w przyszłości.

Anna Sławińska
Prywatnie…. Jestem fanką steków, kocham chodzić do restauracji, uwielbiam gotować i jestem także fotografem, moje prace znajdziecie na FLOW ART na FB.

Umiejętności: Adobe Photoshop, fotografia, dobra umiejętność komunikacji, Copywriting z SEO, Tworzenie grafik, obróbka zdjęć w PS,  a najbardziej po prostu kocham pisać.

Zdecydowałam się na pracę w Kaizen Ads (カイゼンアッズ), bo już po przeczytaniu ogłoszenia poczułam wspólne Flow, myślę, że moje umiejętności mogą się przydać i całkiem fajnie się ze mną pracuje 🙂

 

Ania, super że jesteś w naszym Teamie (家族)!

Chcesz być na bieżąco z Newsami?

Śledź dział – Wiedza Kaizen Ads

Jesteś zainteresowany współpracą?

Napisz: kontakt@kaizenads.pl

Zadzwoń: +48 881 228 124

Autor

Author avatar
Krystian Kruk (鴉)
Founder & CEO

Komentarz specjalisty

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *